Zimowe wesela

Okres zimowy wbrew pozorom wcale nie jest czasem, kiedy nie odbywają się żadne śluby i wesela. Oczywiście, chłodniejsze temperatury i dużo większe opady sprawiają, że takich uroczystości jest dużo mniej aniżeli latem, jednak z całą pewnością nie można powiedzieć, iż zimowe śluby są rzadkością!

Zimową nocą…

Co ciekawe, wiele par daje się uwieść urokowi zimy i decyduje się na zorganizowanie tak ważnego dla siebie dnia, w skąpanej w śniegu aurze. Projektanci sukien ślubnych prześcigają się w coraz to bardziej wyrafinowanych pomysłach na ocieplane suknie ślubne, ciekawe bolerka i piękne buciki. Teraz, wcale nie trzeba ubierać się w nieładną zimową suknię, na którą nakłada się niemodne futro. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz praktycznym tkaninom, można uszyć suknię, która z pozoru niczym nie różni się od tej, jaką panna młoda założyłaby latem!

Kościół i sala

Oczywiście wiele problemów może nastręczać nam myśl o zimnym kościele, gdzie odbywać ma się cała ceremonia. Wbrew pozorom pamiętajmy, jednak iż to sakralne miejsce jest czynne dla odwiedzających cały rok, dlatego również zimną jest w nim stosunkowo ciepło. Jeżeli chodzi o salę na wesele nie ma najmniejszych problemów z ogrzewaniem. Mało które sale obecnie nie posiadają zainstalowanych grzejników lub centralnego ogrzewania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *