Jak wykorzystać długi weekend? Nasze pomysły na majówkę

Przed nami kilka dni wolnego – warto zatem wykorzystać je w odpowiedni sposób, by później nie mieć poczucia zmarnowanego czasu. Poznaj nasze pomysły na majówkę i… wybierz ten, który najbardziej do Ciebie przemawia!

Grill lub ognisko z przyjaciółmi

Za nami wiele ciemnych i zimnych miesięcy – skoro wreszcie zrobiło się cieplej, musisz to wykorzystać! Zorganizujcie więc ze znajomymi małe garden party, którym otworzycie sezon wiosenno-letni!

Odwiedziny u dawno niewidzianych krewnych

Jeżeli masz rodzinę “rozrzuconą” po różnych zakątkach Polski, to być może często brak Ci czasu, by zajrzeć do niektórych kuzynów, wujów i ciotek. Spokojny majowy czas możesz zatem wykorzystać na nadrobienie zaległości w tym zakresie – w końcu dobre relacje z rodziną są jedną z najważniejszych spraw w życiu większości z nas.

Krótka podróż we dwoje

W Polsce nie brak jest miejsc, w których można spędzić romantyczny weekend majowy. Kazimierz, Kraków, Gdańsk czy tajemnicza Puszcza Białowieska to tylko niektóre spośród polskich perełek turystycznych, które przyciągają wielu odwiedzających z kraju i zagranicy. Ciepła, ale nieupalna pogoda zachęca do zwiedzania!

Zadbaj o urodę i zdrowie

A może wykorzystasz majówkę na zadbanie o swój wygląd i samopoczucie? Tych kilka dni możesz przeznaczyć na dietę oczyszczającą, wizytę u kosmetyczki oraz fryzjera. Nie zapomnij także o aktywności fizycznej, która poprawi ukrwienie skóry. Po powrocie do pracy będziesz nie tylko fantastycznie wyglądać, ale też poczujesz się wyjątkowo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *