Torebka dla kobiety

Czym są torebki damskie? To bezkresne czarne dziury, które dla mężczyzny pozostają odwieczną tajemnicą. Co ukrywają w swoich czeluściach i jak można cokolwiek znaleźć?

Kobiety przyznają, że niejednokrotnie noszą ze sobą rzeczy, które nie są niezbędne. Nawet częsta wymiana torebki nie pomaga w redukcji przedmiotów – zazwyczaj wszystko przerzuca się z jednej do drugiej. Co to jest to „wszystko”? Portfel, dezodorant, kosmetyczka (jej pojemność zależna jest od tego na jak długo kobieta wychodzi z domu), zapasowe rajstopy, telefon, lusterko, chusteczki, notes, plik kartek, rachunków, serwetek… można by wymieniać w nieskończoność.

Torebki damskie ukrywają masę rzeczy, jednak nie należy wątpić, że niektóre panie odbierają telefon za pierwszym razem, ponieważ potrafią go znaleźć w odmętach torby. Liczy się organizacja -torebki damskie posiadają kieszenie z, których warto korzystać. Dokumenty można włożyć do osobnej saszetki, a kosmetyki trzymać w zamkniętej kosmetyczce, a nie luzem.

Torebki damskie mogą być małe – te przydają się na wyjścia do pubu, kiedy chcemy ograniczyć ilość rzeczy. Błyszczyk, klucze, pieniądze i chusteczki to standard, który w większej torbie się zdecydowanie powiększa. O ile mężczyźni potrafią pieniądze i dokumenty włożyć do kieszeni spodni czy marynarki, o tyle strój kobiet na to nie pozwala. Torebki damskie są niezbędne, a najlepiej mieć ich wiele, tak by móc wybierać do koloru i…humoru. Wiadomo przecież, że nic nie poprawia nastroju jak zakupy, a zakup nowej torebki jest wręcz wskazany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *