Szukamy klientów offline

Coraz więcej firm, pragnie wyjść ze swoją ofertą reklamową poza Internet. Sam wirtualny świat, mimo że bardzo popularny, jest już przesycony reklamami, dlatego też każda nowy spot, bądź baner wyświetlający się na stronie, nie jest już tak zauważalny. Internauci nie zwracają uwagi na wyskakujące pop-up’y, zamykając je bez przeczytania informacji, które zawierają.Nośniki materialne które są wykorzystywane na co dzień w biurach czy w domach, są więc najlepszym rozwiązaniem, aby przeprowadzić efektywną i skuteczną kampanię reklamową.

Logo sprawa najważniejsza

Papierowe medium, ma ogromne spektrum zastosowań. Wlicza się w nie, bardzo lubiane przez odbiorców notesy reklamowe, kalendarze, czy też teczki. Oprócz tego, bardzo popularne są wszelkie gadżety reklamowe, takie jak długopisy z logo danej formy, bądź smycze na klucze. Wszystkie te produkty, są w ciągłym użyciu, dlatego też odbiorca wielokrotnie widzi logo, bądź hasło reklamowe naszej firmy, dzięki czemu lepiej ją zapamięta i będzie o niej pozytywnie usposobiony.

Papierowe reklamy

Oprócz wyżej wymienionych gadżetów, bardzo dobrym rozwiązaniem są również cieszące się ciągłą popularnością ulotki reklamowe, wizytówki, lub plakaty i billboardy.

Te pierwsze, dodawane do gazet, rozdawane na ulicy bądź wieszane na klamce drzwi od mieszkania, potrafią zdziałać naprawdę bardzo wiele! Muszą być jednak treściwe oraz przyciągające wzrok, wszystko po to, aby łatwo zapadać w pamięć.

Billboardy i plakaty można natomiast umieszczać w bardzo popularnych miejscach, które są widoczne dla ogromnej rzeszy ludzi, na przykład na ścianie budynku przy ruchliwej ulicy, na autobusie, czy też na przystankach, gdzie znudzeni ludzie na pewno zawieszą na nie oko choć na chwilę.

Jak widać sposobów na reklamę jest niezwykle dużo, ważne jednak, aby była ona przemyślana oraz  zorganizowana przez firmy, które znają się na swojej pracy, wtedy przyniesie nam ona oczekiwane efekty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *