Podróż od portu do portu…

Rejsy śródziemnomorskie to po prostu przyjemność. Czemu mielibyśmy się ograniczać i jechać do Grecji czy Włoch. Czy nie lepiej wynająć jacht i pływać od portu do portu. Rejsy żeglarskie to nie tylko świetna zabawa, ale przede wszystkim okazja i możliwość do odwidzenia wielu miejsc przez kilka tygodni wakacji, w nietuzinkowy i interesujący sposób. Jeśli nie jesteśmy profesjonalnymi żeglarzami i nie wiemy jak pływać po morzach zawsze możemy bez problemy wynająć sternika, albo po prostu przyłączyć się do jakiejś zorganizowanej grupy żeglarzy.

Oferty biur turystycznych

Biura turystyczne i wycieczkowe, aby znaleźć klientów muszą oferować coraz to nowsze i bardziej interesujące atrakcje, dlatego coraz częściej proponują rejsy wycieczkowe, czy rejsy długodystansowe pod okien profesjonalnych sterników i żeglarzy, aby urozmaicić ofertę swojego biura. Wakacje stacjonarne to już dziś przeżytek, każdy może pojechać do Egiptu czy Turcji, ale nie każdy może pozwolić sobie na rejs jachtem na Karaiby. I dlatego jest to taki atrakcyjne.

Rejsy pełnomorskie

Morze, woda i nic więcej na horyzoncie. Tylko żywioł i my. Niby nic ciekawego, a jednak to satysfakcjonująca i wzbudzająca prawdziwie silne emocje. Tylko my i natura, która nie zawsze jest łaskawa. Rejsy pełnomorskie to w gruncie rzeczy wyprawy dla odważnych. Biuro podróży nie zagwarantuje nam słonecznej pogody, a sztormy bywają niebezpieczne. Ale czego nie zrobi się dla odrobiny adrenaliny i oderwania od rutyny dnia codziennego. Zapłacimy za to dużo pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *