Piękne, długie włosy w 5 minut !

Każda z nas może mieć teraz piękne, długie włosy. Dla wszystkich kobiet, które nie zostały obdarzone przez naturę długimi i gęstymi włosami wymyślono wspaniałe rozwiązanie. Clip in to komplet, który pozwoli Ci przedłużyć lub zagęścić włosy już w 5 minut. To unikalny produkt stworzony z myślą o kobietach.

W przeciwieństwie do tradycyjnych sposobów przedłużania np. mikroringi, tulejki, metoda keratynowa ? pasma clip in są całkowicie bezpieczne i nie niszczą włosów. Można je zakładać i zdejmować kiedy tylko się chce.

Jak to działa ?

Komplet zawiera kilka pasm włosów o różnej szerokości. Każde pasmo ma wszyte kilka spinek – klipsów, dzięki którym włosy można bez trudu przyczepić pod własne. Minimalna długość naszych włosów to około 10cm-15cm (chodzi o to aby zakryć taśmy). Taśmy układają się kaskadowo, wiec stworzą efekt pięknych gęstych włosów.

I to cała filozofia.

Komplet zawiera zazwyczaj od 5 do 8 pasemek, dzięki czemu odpowiednio można rozplanować gdzie na głowie zaczepić poszczególne pasma. W zależności od potrzeb można użyć tylko część pasm (zależy jaki efekt gęstych włosów chcemy uzyskać).

Dostępne są różne długości pasm (zazwyczaj od 45cm do 60cm), kręcone lub proste i cała gama kolorów do wyboru. Tak więc bez trudu można wybrać coś dla siebie. Włosy clip in są odporne na zabiegi chemiczne, wysoką temperaturę oraz warunki atmosferyczne. Można je kręcić, prostować oraz obcinać i farbować, pod warunkiem, że wybierze się włosy naturalne. Na rynku dostępne są też pasma z włókna syntetycznego.

Produkt to absolutna nowość w Polsce. Mimo, iż od kilku lat jest na rynku to dopiero teraz zaczął przekonywać do siebie wiele kobiet. W USA cieszy się ogromnym powodzeniem od dawna. Takie gwiazdy jak Paris Hilton czy Jessica Simpson noszą pasma clip in, dlatego też ich włosy są tak piękne, gęste i efektowne.

Spróbuj już teraz i kup swój komplet włosów na klipsach. Polecamy !

ą


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *