Jak oryginalnie wkomponować telewizor we wnętrze?

Telewizor to podstawowy element wyposażenia każdego domu. Zazwyczaj umieszczamy go w salonie, tak by wygodnie można było z niego korzystać.

Telewizor może zajmować dość dużo miejsca i nie zawsze jest go łatwo umiejscowić w danym wnętrzu. Warto zastanowić się, co zrobić, by stał się częścią aranżacji lub by wręcz go ukryć we wnętrzu. Oto kilka najbardziej oryginalnych możliwości.

Bardzo ciekawie będzie prezentował się telewizor umieszczony w kominkowej zabudowie. Możemy z powodzeniem wybrać tradycyjną, ciekawie zdobioną fasadę kominka, która będzie wykonana z cegły lub drewna. Czasami możliwości pozwolą zabudować prawdziwy kominek, a czasami trzeba będzie przygotować obudowę z płyt gipsowo-kartonowych. Takie rozwiązanie będzie idealnie pasować do tradycyjnych, przytulnych wnętrz, w których kominek jest wręcz niezbędnym elementem. W tym wypadku jednak zamiast płomieni będziemy mogli oglądać w kominku telewizję.

Bardzo interesująco będzie się również prezentować telewizor ukryty wśród fotografii. Na ścianie możemy umieścić galerię zgodną z naszymi upodobaniami – mogą to być rodzinne zdjęcia, ulubione obrazy, grafiki czy inne dzieła. Ważne jest, by były podobnych rozmiarów co telewizor. Powinny też być oprawione w podobne ramy, na przykład z metalu lub drewna. Prosty, płaski telewizor będzie idealnie pasował do tej wystawy i pozostanie wręcz niezauważony. Takie rozwiązanie będzie ciekawie prezentować się w nowoczesnych wnętrzach.

Poza tym dzięki takim pomysłom wnętrze salonu stanie się ciekawe i będzie się wyróżniać na tle innych aranżacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *