Gdzie można znaleźć tego jedynego?

Miłości potrzebuje każdy człowiek, dlatego wiele osób poszukuje jej na siłę. Niestety prawda jest taka, że przyjdzie ona tylko wtedy, kiedy się jej najmniej spodziewamy. Wiedziała o tym pani Martyna, jednak wolała nie zwracać na to uwagi i poszukiwać swojej prawdziwej miłości po swojemu. Jednak miłość przyszła dopiero wtedy, kiedy zakończyła ona swoje poszukiwania. A wszystko zaczęło się od wyjazdu na wakacje.

Babski wypad

Pani Martyna postanowiła udać się na wakacje, razem ze swoimi znajomymi, gdzie miała wypocząć po długim roku akademickim, który postawił na jej drodze wiele wrażeń. Razem z koleżankami postanowiły znaleźć sobie mężczyzn na wakacjach, aby już więcej nie być samotnymi dziewczynami. Już na pierwszym wyjściu na plażową imprezę pani Martyna znalazła się na celowniku jednego z mężczyzn. Początkowo nie myślała, że z takiej wakacyjnej znajomości może powstać poważny związek. Jak się okazało przeczucia jej nie myliły, ponieważ z czasem poznała jego prawdzie ja, a dokładnie wówczas, kiedy spotkała mężczyznę w towarzystwie inne kobiety, która namiętnie robiła mu malinkę na szyi.

Ten jedyny

Mimo wszystko dziewczyna nie spodziewała się takiego zachowania ze strony mężczyzny. Choć dalej chodziła ze znajomymi na spotkania na plażę. Tam poznała barmana, który pierwszego dnia powiedział jej, aby uważała na chłopaka, który się za nią kręci. Uwaga została przez nią zignorowana. Jednak później przyznała mu rację. Dziś jest właśnie z tym barmanem, który stara się ją uchronić od krzywdzących sytuacji również teraz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *