Fotograf i siła jego aparatu

Co może fotograf w takim mieście jak Łódź? Może podnieść pewność siebie kobiety, która przestała wierzyć w swoją atrakcyjność!

Kompleksy kobiet

Fotograf z Łodzi zaprasza panie na sesje, które nie przypominają tych, które publikowane są w magazynach dla panów. Zdjęcia służą za pretekst do tego, by kobieta odzyskała poczucie kobiecości i poczuła się piękna. Oglądana oczami obcego człowieka, a nie partnera czy męża może mieć pewność, ze ten będzie obiektywny. Wiele pań, które są w wieloletnich związkach lub też zostały matkami przyznają, że ich wiara w siebie zmalała wraz z trwaniem związku. Czas zmienia metabolizm, a więc i ciało kobiety szybciej niż mężczyzny, dlatego też wiele pań boi się rozbierać do naga. Nie pokazują się przed mężem nawet w bieliźnie, ponieważ uważają, że taki widok jest nieestetyczny dla nich samych, a co dopiero dla faceta. Sesja zdjęciowa, która uwzględnia nagość uczy je jak zaakceptować swoją fizyczność. To, że ciało kobiety się nie zmienia, nie oznacza, że mężczyzna go nie pragnie. Wielu panów nie rozumie kompleksów i rozterki swojej partnerki, która wstydzi się swojego ciała. W ich mniemaniu dodatkowe kilogramy czy fałdki są urocze i stanowią niekiedy wręcz atut!

fotograf łódź

Fotograf pomaga w zyskaniu pewności siebie

Fotograf, który robi zdjęcia pomaga kobiecie w otworzeniu się na takie doświadczenie. Żadna z modelek nie jest do niczego zmuszana, niektóre jednak same próbują się pokazać w akcie, ponieważ chcą odblokować swój niezrozumiały lęk. Fotograf rozmawia z nimi, a po sesji pokazuje zdjecia, które stanowią dowód na to, że każda kobieta jest piękna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *